AM Beauty and Nails
INFUZJA TLENOWA
Natychmiastowe odświeżenie, nawilżenie i wygładzenie skóry!
Czym jest infuzja tlenowa?
Infuzja tlenowa za pomocą tlenu, nieinwazyjna metoda odmładzania skóry poprzez wtłaczanie substancji aktywnych do jej głębokich warstw, bez nakłuwania. Zabieg jest przyjemny i komfortowy.
Bazuje ona na wprowadzaniu w skórę skoncentrowanych składników aktywnych. Zastosowanie kwasu hialuronowego powoduje, że skóra jest lepiej nawilżona i gładsza. Skoncentrowane dawki substancji aktywnych uzupełniają ich niedobory w skórze, dzięki czemu odzyskuje ona piękny i zdrowy wygląd.
Efekty
Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu. Są nimi: widoczne odświeżenie, głębokie nawilżenie na poziomie komórkowym, rozjaśnienie skóry i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Zastosowanie kwasu hialuronowego pozwala poprawić jej jędrność i napięcie.
Dzięki technologii wykorzystującej hiperbaryczny tlen oraz aktywne składniki serum, metoda rozjaśnia przebarwienia oraz przynosi widoczną poprawę kolorytu.
Działanie
Metoda ta umożliwia wnikanie odpowiednio dobranej do potrzeb danej skóry ampułki z składnikami aktywnymi.
Kwas hialuronowy łącząc włókna kolagenu i elastyny zapewnia skórze młody wygląd, jędrność, elastyczność i gładkość. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, przyjemny i komfortowy. Nie wymaga żadnej rekonwalescencji. Czas trwania zabiegu wynosi ok. 30 minut.
Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu
Pierwsze efekty – napięcie i wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i promienność pojawiają się od razu po zabiegu, ale w pełni są widoczne następnego dnia. Efekt jednego zabiegu utrzymuje się przez minimum 1,5 tygodnia.
Dla osiągnięcia trwałego efektu konieczne jest wykonanie serii ok. 6 zabiegów w odstępach tygodniowych. Taka seria zalecana jest dwa razy w roku. W celu podtrzymania uzyskanych efektów można wykonywać jeden zabieg w miesiącu.
Może to być też zabieg tzw. bankietowy – wykonywany przed ważnymi wydarzeniami.
MIKRODERMABRAZJA
Mikrodermabrazja to mechaniczne złuszczania warstwy rogowej naskórka. Dzięki natychmiast widocznym rezultatom należy do najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Mikrodermabrazja oczyszcza skórę, pobudza jej odbudowę oraz pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi.
Zabieg polega na powolnym ścieraniu powierzchni skóry pod stałą kontrolą wizualną. Wykonuje się go przy pomocy głowic pokrytych warstwą diamentu oraz pompy zasysającej martwy zrogowaciały naskórek.
Wskazania do zabiegu:
-
trądzik pospolity
-
blizny potrądzikowe
-
łojotok
-
rozszerzone pory
-
zaskórniaki, prosaki
-
blizny i bliznowce
-
przebarwienia i odbarwienia
-
uszkodzenia posłoneczne
-
szorstki, zrogowaciały naskórek
-
rozstępy
-
wiotkość skóry
-
drobne zmarszczki
-
suchość skóry
-
zabieg jest idealnym przygotowaniem do peelingów chemicznych
przeciwwskazania do zabiegu:
-
trądzik krostkowy, ropowiczy i różowaty
-
zakażenia wirusowe, bakteryjne i grzybicze
-
dermatozy zapane np. łuszczyca
-
skłonność do bliznowców
-
przeczosy i nadżerki
-
nowotwory skóry i znamiona
-
płytko unaczyniona skóra
zalety mikrodermabrazji diamentowej:
-
wysoka skuteczność
-
likwidacja problemów skórnych (drobnych zmarszczek, uszkodzeń, zanieczyszczeń)
-
zabieg jest bezbolesny
-
pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny
-
regeneracja skóry
-
wzrost absorpcji składników aktywnych z kosmetyków
-
ochrona przed nowymi uszkodzeniami i starzeniem
-
zabieg jest odpowiedni dla każdego typu skóry: od łojotokowej i trądzikowej do bardzo wrażliwej i suchej, od białej do bardzo opalonej, od bladej do bardzo ukrwione
Jakie są wskazania po zabiegu?
Po zabiegu należy unikać opalania przez co najmniej 2 tygodnie i stosować krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Należy również unikać kąpieli w chlorowanej wodzie (baseny) do 48 godz. po zabiegu. Zalecane jest picie zwiększonej ilości wody mineralnej (8-12 szklanek dziennie). Nie wolno zdrapywać łuszczącej się skóry. Osoby z przebarwieniami skórnymi mogą stosować preparaty wybielające 24 godz. po zabiegu.
Jak często powinno się wykonywać zabieg mikrodermabrazji?
Zazwyczaj trzeba przeprowadzić od 2 do 10 zabiegów w odstępach od 1 do 2 tygodni . W celu podtrzymania i utrwalenia uzyskanych wyników zaleca się co 4 - 6 tygodni ponowne wykonanie mikrodermabrazji.
Czy mogą wystąpić objawy niepożądane po zabiegu?
Po zabiegu może dojść do zaczerwienia skóry. Osoby z wrażliwszą cerą mogą też odczuwać zarumienienie, pieczenie, a nawet świąd. Wszystkie objawy ustępują do dwóch, trzech godzin po zabiegu. Jeśli pacjent przyjmuje leki przeciw zakrzepicy, może wystąpić u niego miejscowe zapalenie skóry.
OCZYSZCZANIE WODOROWE
Wodorowe oczyszczanie twarzy to zabieg, który opiera się na wtłaczaniu w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru pod dużym ciśnieniem. Kiedy cząsteczki wodoru trafią w głębokie struktury Twojej skóry rozpoczynają intensywną pracę.
Zabiegi wodorowe przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku i problemami skóry. Zabieg świetnie sprawdza się w przypadku:
-
zmęczonej skóry,
-
odwodnionej skóry,
-
starzenia się skóry,
-
cery trądzikowej,
-
cery naczynkowej,
-
skóry wymagającej intensywnego oczyszczenia!
Efekty
-
Wolne rodniki zostają zahamowane, przez co proces starzenia się skóry spowalnia
-
Twoja skóra zacznie wyglądać świeżo i promiennie
-
Głębokiego oczyszczenia i nawilżenia
-
Poprawienia elastyczności skóry
-
Wyrównania kolorytu skóry
-
Usunięcia zaskórników
Decydując się na wodorowe oczyszczanie twarzy, koniecznie musisz poznać największe zalety tego zabiegu. Przede wszystkim cała terapia wodorem jest całkowicie bezbolesna i może być wykonywana nawet w przypadku skóry wrażliwej. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, dlatego bezpośrednio po wizycie w salonie możesz wrócić do normalnych czynności. Oczyszczanie wodorowe może być z powodzeniem wykonywane przez cały rok.
Jakie są przeciwwskazania do zabiegu oczyszczania wodorowego?
Dużym atutem oczyszczania wodorowego jest fakt, że zabieg wyróżnia się bezinwazyjnością, brakiem efektów ubocznych i niewielkim spektrum przeciwwskazań. Przeszkodą do wykonania zabiegu może być m.in. nadwrażliwość cery oraz jej stany zapalne. Za przeciwwskazania uznaje się także nowotwory, alergie, cukrzycę, epilepsję i nadwrażliwość na działanie prądu, aktywną opryszczkę i elementy medyczne i elektroniczne obecne w ciele. Zabiegu nie przeprowadza się też u kobiet w ciąży i podczas karmienia piersią.
to jeden z najpopularniejszych zabiegów, które dogłębnie oczyszczają skórę. Podczas zabiegu wykorzystuje się zjawisko kawitacji, czyli przemianę fazy ciekłej w gazową, na skutek zmniejszenia ciśnienia. Dlatego też przed rozpoczęciem peelingu niezbędne jest nawilżenie skóry. W efekcie zetknięcie wody z ultradźwiękami tworzy mikropęcherzyki, które usuwają zanieczyszczenia oraz zrogowaciały naskórek.
Peeling kawitacyjny ma szerokie zastosowanie. Pozwala w krótkim czasie przywrócić zdrowy i młodzieńczy wygląd twarzy. Jego główne zadanie to dogłębne, ale nieinwazyjne oczyszczenie skóry, dlatego zaleca się go szczególnie osobom z problemami skórnymi, które negatywnie wpływają na estetykę naszego wyglądu. Warto podkreślić fakt, że zabieg jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów cery, dlatego mogą się mu poddać zarówno osoby z wrażliwą skórą, cerą naczyniową oraz trądzikową. Ponadto jest to doskonały zabieg, który przygotowuje skórę do dalszej pielęgnacji. Dlatego też często po peelingu kawitacyjnym stosuje się sonoforezę, dzięki której substancje aktywne wnikają głęboko w skórę, odżywiając, nawilżając oraz regenerują ją. Z tego też powodu zabieg zalecany jest osobom, którym zależy na dokładnym oczyszczeniu i jednoczesnym odżywieniu skóry. Ponadto, jeśli chcesz:
-
pozbyć się zaskórników,
-
spłycić niewielkie zmarszczki,
-
zredukować nadmiar produkowanego sebum,
-
pozbyć się ziemistej cery,
-
odżywić dogłębnie skórę,
-
rozjaśnić przebarwienia,
-
ujędrnić skórę,
-
poprawić mikrokrążenie,
-
dotlenić skórę,
-
przyspieszyć proces wnikania kosmetyków w głąb skóry,
-
poprawić produkcję kolagenu,
a co więcej, zregenerować uszkodzone tkanki to peeling kawitacyjny połączony z sonoforezą to najlepsze rozwiązanie.
Zabieg trwa od 10 do 30 minut jest bezbolesny.
ULTRADŹWIĘKI
Skóra twarzy jest najbardziej narażona na działanie czynników atmosferycznych, takich jak:
promienie słoneczne, wilgoć czy wiatr. Przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach, także nie jest obojętne dla kondycji i wyglądu cery. Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne twarzy mają za zadanie poprawić kondycję i wygląd, a przede wszystkim przywrócić odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry.
Fale ultradźwiękowe służą do bezbolesnego, bezinwazyjnego wprawiania cząsteczek skóry w delikatne drganie, wytwarzając ciepło i zwiększając tym samym przenikalność błon komórkowych.
Pobudzona skóra łatwiej przyjmuje odżywcze substancje kosmetyczne, pozwala aktywnym składnikom dotrzeć w głębsze warstwy skóry.
Korzyści z zabiegu ultradźwiękami:
-
nawilżające, ujędrniające, rewitalizujące, napinające skórę
-
zmniejszające szorstkość i podrażnienia skóry
-
wzmacniające wewnętrzną warstwę skóry
-
transport składników odżywczych oraz usuwanie toksycznych substancji
-
zwalczanie wolnych rodników, opóźnienie procesów starzenia skóry
Po zabiegach Twoja skóra nabierze koloru i blasku!
Przebieg zabiegu:
-
wywiad, demakijaż
-
ocena stanu skóry, dobór ampułki
-
peeling twarzy
-
wprowadzenie ampułki
-
krem wykańczający
Sugerowana częstotliwość wykonywania zabiegów: w serii 4-6 zabiegów (1 zabieg – raz w tygodniu),
następnie 1 zabieg – raz w miesiącu.
SEKRET WIECZNEJ MŁODOŚCI
Wskazania
-
skóra pozbawiona jędrności, z niedoborami składników odżywczych
-
posiadająca zmarszczki mimiczne i statyczne nieadekwatne do wieku, nadmiernie opalona
-
skóra wiotka, odwodniona, sucha
-
pacjenci rozpoczynający przygodę z medycyną estetyczną preferujący rozwiązania nieinwazyjne
-
pacjenci, którzy boją się igieł, ale chcą uzyskać spektakularne efekty już po pierwszym nieinwazyjnym zabiegu
Rezultaty
-
natychmiastowe uczucie liftingu
-
efekt odmłodzenia – skóra promienna, rozświetlona
-
efekt naturalnego “botoxu” – spłycenie zmarszczek mimicznych
-
rozjaśnienie przebarwień
-
uzupełnienie substancji czynnych w skórze
-
zrównoważony poziom nawilżenia skóry
-
pobudzenie produkcji kolagenu
Zalecenia
-
zalecana regularna kuracja, co 4-6 tygodni
Przeciwwskazania do zabiegu
-
uczulenie na białko rybie
𝐀𝐍𝐓𝐈 𝐒𝐏𝐎𝐓
(przebarwienia skórne)
to propozycja dla skór z problemem przebarwień różnego pochodzenia – posłonecznych, związanych z wiekiem, hormonami, pozostałościami po chorobach skórnych, jak trądzik czy AZS.
Efekty:
Redukcja plam,
wyrównanie kolorytu, bez nienaturalnego rozjaśniania całej cery, przyhamowanie tendencji do powstawania plam
nawilżenie,
pobudzenie regeneracji,
zastrzyk antyoksydacyjny.
Przebieg cyklu kuracji i zalecenia
Kuracja Anti Spot powinna składać się z 3-6 zabiegów w gabinecie, wykonywanych co 10-14 dni.
Jej elementem powinna być również pielęgnacja domowa z użyciem Anti Spot Face Cream (2-3 razy dziennie, w zależności od ilości, wielkości i głębokości przebarwień).
Stosowanie kremu Anti Spot Face Cream wzmocni efekty, przedłuży działanie kuracji, wesprze skórę w radzeniu sobie z nawrotem przebarwień.
Po 3 miesiącach powinna nastąpić ok. 6 tygodniowa przerwa.
Cykl kuracji można powtarzać, aż do otrzymania pożądanego i oczekiwanego efektu .
UWAGA!
Preparatów Anit Spot nie używamy w miesiącach z największym nasłonecznieniem, czyli od czerwca do końca sierpnia !!!